• 1401/03/14 - 11:53
  • تعداد بازدید: 15
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مدرسان پیشکسوت و سرآمد کانون زبان تقدیر شدند

مراسم تقدیر از مدرسان پیشکسوت و سرآمد کانون زبان استان هرمزگان در سالن اجتماعات اداره کل کانون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان؛ نشستی صمیمانه با حضور پروین پشتکوهی، مدیرکل کانون پرورش فکری و مدیرکانون زبان و مدرسین و کارکنان اداری کانون زبان برگزار شد.
در این نشست پشتکوهی ضمن ابراز خرسندی از حضور مدرسان و کارکنان بعد از شرایط سخت کرونا، از تلاش‌های بی‌وقفه‌شان در مجموعه کانون زبان تقدیر و تشکر کرد و به  معرفی مدرسین پیشکسوت و سرآمد کانون زبان پرداخت.
وی همچنین افزود: زبان‌آموزان در این دوران علاوه بر آموزش زبان، مهارت‌های زندگی را از مدرسین می‌آموزند.
در این مراسم ابوالقاسم رشیدی مدرس پیشکسوت کانون زبان، به خلاقیت مدرسین در کلاس‌های آنلاین و کمک به رشد فردی و تحصیلی زبان‌آموزان اشاره کرد.
 سپس هانیه سالاری مسئول مرکز کانون زبان ضمن خوش آمد‌گویی به همه مدرسان و کارکنان از اجرای دستورالعمل‌های جدید و برگشت شرایط به قبل ( کرونا ) خبر دادند. همچنین مریم صالحی کارشناس بازدید استان، در خصوص مشکلات و نیاز‌های مدرسین طی بازدیدهایی که از کلاس‌ها داشته است؛ مطالبی را ارائه کرد.
وی همچنین بر مفیدتر بودن کلاس‌های حضوری در کانون زبان تاکید داشت.
در پایان مراسم پشت‌کوهی با اهدا لوح تقدیر از طرف رئیس کانون زبان دکتر کیانی به  مدرس  پیشکسوت ابوالقاسم رشیدی و مدرس سرامد  کشوری خانم یاسمن مزارعی و مدرس سرآمد استانی زهرا طالبی  گوهرریزی و همچنین کارکنان مرکز آموزشی به عنوان مرکز آموزشی منظم در سطح کشور از ایشان تقدیر کرد.
پشت‌کوهی همچنین از تلاش‌های بی‌وقفه همه کارکنان و مدرسین با اهدا لوح تقدیر  تشکر کرد.
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت