• 1401/03/27 - 16:51
  • تعداد بازدید: 78
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
پایان بخش کارگاه حضوری محیط زیست؛

کارگاه ساخت صورتک‌های مقوایی برگزار شد

با حضور جمال‌الدین اکرمی نویسنده و تصویرگر کشوری کارگاه ساخت صورتک‌های مقوایی پایان بخش کارگاه حضوری محیط زیست شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان؛ از سری برنامه‌های زمین نقطه‌آبی کارگاه ساخت صورتک‌های مقوایی برگزار شد.
به گفته فاطمه‌ غفاری سروستانی مسئول مجتمع آفرینش(مرکز تخصصی علوم) این برنامه با حضور جمال‌الدین اکرمی نویسنده و تصویرگر کشوری برگزار گردید.
وی افزود: این برنامه پایان بخش کارگاه‌ حضوری ۸ جلسه‌ای محیط زیست بود که در طول بهار ۱۴۰۱ با حضور کودکان علاقه‌مند برگزار شد.
مسئول مجتمع آفرینش گفت: این کارگاه با مشارکت اداره کل حفاظت محیط زیست استان و با حضور محیط‌بان علی کریمی انجام شد.
غفاری با اشاره به اهمیت حفظ گونه‌های جانوری اظهار داشت: در جلسه پایانی این کارگاه با دعوت از جمال‌الدین اکرمی نویسنده و تصویرگر کشوری و نویسنده کتاب صورتک‌های مقوایی، اعضا ضمن آشنایی با گونه‌های مختلف جانوری در معرض خطر در کارگاه کاردستی شرکت کردند.
وی افزود: در این کارگاه اکرمی اعضا را با شیوه ساخت صورتک مقوایی آشنا کرد و در ادامه اعضا با حضور در سالن مجتمع آفرینش دو نمایش کوتاه با موضوعات زیست محیطی اجرا کردند.
گفتنی است کارگاه‌ها حضوری و مجازی محیط زیست و زیست شناسی با مشارکت اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان و مرکز تخصصی علوم با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با محیط زیست و لزوم نگهداری و حفاظت از آن در حال برگزاری است.
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت