• 1400/07/17 - 08:05
  • تعداد بازدید: 334
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
پیام تبریک فرماندار شهرستان جاسک به مناسبت روز ملّی کودک و هفته ملی کودک:

کودکان ترسیم تصویر لبخند خدا بر روی زمین‌اند

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان، محمد رادمهر، فرماندار شهرستان جاسک به مناسبت روز جهانی  کودک  و هفته ملی کودک پیامی را صادر کرد.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
کودکان ترسیم تصویر لبخند خدا بر روی زمین‌اند ...
باز هم شانزدهم مهر ماه، روز کودک فرا رسید. امسال هم یک هفته به نام کودکان با شعار حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی نامگذاری شده و جشن گرفته می‌شود، یک هفته برای شادی کودکان و توجه بیشتر ما والدین و مسئولین به حقوق کودکان.
روز کودک فرصت مناسبی است تا درباره نقشی که نسبت به این عزیزان داریم بیندیشیم و استعدادهای  بالقوه آنان را در سایه ارزش‌های مذهبی و انسانی برای تداوم انقلاب و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران  شکوفا سازیم .
لازمه این شکوفایی ساختن دنیایی است آمیخته با مهر ، عدالت و عطوفت، دنیایی صلح آمیز و عاری از خشونت و اضطراب زیرا که کودکان ترسیم تصویر لبخند خدا بر روی زمین‌اند اگر کودکی نبود عشق خدا به بندگانش کامل نمی شد.
 
بی شک مسیری که فرا روی مسئولان، اولیا و فعالان تربیتی حوزه کودک است مسیری پرپیچ و خم و بسیار خطیر است. امیدوارم که با استعانت از الطاف بیکران الهی و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)، در مسیر دغدغه‌هایمان در به سرانجام رساندن این مهم و تربیت نسلی دین‌مدار و با اخلاق، دارای اعتماد به نفس و خلاق، شاد، کارآفرین و مدیر، توفیق روز افزون داشته باشیم.
 هفته ملی کودک خدمت کودکان ایران زمین و همه فعالان حوزه کودک به ویژه کودکان شهرستان جاسک و مربیان پرتلاش کانون پرورش فکری شهرستان جاسک تبریک و خداقوت می‌گوییم.
 
محمد رادمهر 
فرماندار شهرستان جاسک
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت