• 1401/03/10 - 19:02
  • تعداد بازدید: 74
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان:

هرمزگانی‌ها فیلم‌های برگزیده جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران را تماشا می‌کنند

مدیر کل کانون از اکران همزمان فیلم‌های برگزیده جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران در مراکز کانون سراسر استان ویژه کودکان و نوجوانان هرمزگانی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان؛ همزمان با روز پویانمایی مراکز فرهنگی هنری سراسر استان فیلم‌های برگزیده جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران را اکران می‌کنند.
پروین پشتکوهی مدیرکل کانون پرورش فکری هرمزگان گفت: دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۸ لغایت ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ در تهران در حال برگزاری است. وی افزود: همزمان با روز پویانمایی فیلم های برگزیده جشنواره در مراکز استان به صورت رایگان اکران می‌شود.
این برنامه با هدف معرفی فیلم‌های پویانمایی برگزیده در بخش کودک در مراکز کانون سراسر استان، ارج نهادن به هنر پویانمایی اجرا می‌گردد.
وی همچنین اظهار داشت: به منظور گرامی‌داشت روز پویانمایی و آشنایی بیشتر مربیان و اعضای کانون و اولیای تربیتی با هنرپویانمایی و اهمیت آن در زندگی کودکان؛ از دیگر اهداف این برنامه است.
پشتکوهی گفت: این فیلم‌ها از جمله پویانمایی‌هایی هستند که در بخش کودک، در دوره‌های پیشین جشنواره برگزیده شده‌اند. در این روز یعنی ۱۲خرداد،سـاعت۹:۳۰ دقیقه فیلم‌های برگزیده بخش کودک همزمان در یک نوبت در سالن‌های مراکز کانون استان‌ نمایش داده می‌شود.
گفتنی است فیلم انیمیشن‌‌های شب ترسناک لومو از  ساره شفیعی پور، بارون میاد جرجر از مهین جواهریان، وقت خوابه اثر مهناز یزدانی، فیلم بزغاله‌های ابری از حمید کریمیان، الاکلنگ اثر محمود مختاری و هادی طبسی، حکایت کلاه غیبی از فاطمه جعفری از و کچل کفترباز از صادق جوادی محصول کشور ایران اکران می‌گردد.
انیمیشن مامان من یه هواپیماست از یولیا آرونووا از کشور روسیه و فیلم سگ پاکوتاه از یولیا اوکر محصول کشور آلمان دو اثر دیگری است که همراه با دیگر آثار برای کودکان و نوجوانان به نمایش در‌می‌آید.
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت